Снежный коллапс в Украине

Кульбіда про снігопад: Такого не було більше 100 років

  • Кульбіда про снігопад: Такого не було більше 100 років

Ситуації, коли б за два дні в Україні випало 50 мм снігу, не було понад 100 років.

Про це у суботу в ході засідання оперативного штабу, створеного через аномальні снігопади, заявив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда, повідомляє прес-служба віце-прем’єра Олександра Вілкула.

«Цього року відбулася безпрецедентна ситуація. Вперше більше ніж за сто років внаслідок циклону, який проходить по території України на західних, частині центральних та північних областей, протягом двох діб випало більше 50 мм опадів, що дорівнює місячній нормі. За наступну добу очікується випадання ще 15-20 мм опадів у вигляді снігу та дощу», — сказав він.

Нагадаємо, протягом доби спостерігалися інтенсивні снігопади у Львівській, Тернопільській, Волинській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Хмельницькій, Рівненській, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській областях та Києві.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/kilbida_pro_snigopad_takogo_ne_bulo_bilshe_100_rokiv_1809934

Подбopку статей о снежном коллапсе в Украине Вы можете прочитать здесь:

http://www.segodnya.ua/hot/snow-ukraine.html

100-летний киевлянин говорит,что такого он никогда не видел.В Киеве выпало 40 млн тонн снега,в западных областях-3-х месячная норма снега.

Укргидрометцентр на март прогнозировал следующее:

Прогноз середньої місячної температури та кількості опадів

у березні 2013 року

Середня місячна температура очікується 0-5º тепла, що на 1-2º вище за норму, лише у західних областях близько до норми.

Місячна кількість опадів очікується 30-53 мм (в гірських районах 51-95 мм), що більше за норму,  лише в Закарпатській, Миколаївській та Одеській областях в межах норми.

Как видим,и температура и норма осадков значительно превосходит эти значения(в Киеве за 16 часов выпала месячная норма осадков),да и морозы ударили.

Эти явления относят на счет Балканского циклона.Но как мы уже знаем,климатическое оружие может вызывать и циклоны и антициклоны,обильные дожди и снегопады,заморозки и жару.Поэтому на основании аномалий погоды,можно сделать вывод,что на Украину опять влияли климатическим оружием.